KONST / Litografier / Färglitografi 14675107
nr 1467 5107
Mats Pehrson
(f. 1958), Sverige
"After Dark", Signerad, numrerad 20/25. Färglitografi. Bladets mått: 48x65cm, yttermått inklusive ram: 61x77,5cm
Mats Pehrson, svensk målare född 1958.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:13:53